GZ Biyolojik Teknoloji A.Ş., ltd

Steroid Homone Toz Tedarikçisi

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

GZ Biological Technology Co.,ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Çin GZ Biological Technology Co.,ltd Sertifikalar
Tozun çok iyi, kardeşim, kısa süre sonra tekrar sipariş ver.

—— James

Mükemmel pudra, müşterilerim çok seviyor, gerçekten işime yardımcı oluyor Clara

—— John

Herşey fantastic.You şimdiye kadar çok iyi! Sağlanan toz ile ele alınmıştır en iyi paketleme sahip olduğunu, ben sizinle birlikte çalışmak için çok memnunum!

—— Mike

——

1 2 3 4
GZ Biological Technology Co.,ltd GZ Biological Technology Co.,ltd GZ Biological Technology Co.,ltd GZ Biological Technology Co.,ltd

 • Üretim hattı
  GZ Biological, üretim tesislerini en yeni teknolojilerle donatmayı amaçlayan 2000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Pazar gereksinimlerini karşılamak için yüksek kaliteli ürünler kullanarak verimliliğimizi sürekli olarak artırıyoruz.
  Katı hal kimyası alanındaki ileri teknoloji ve uzmanlık, proses tasarımında partikül büyüklüğü dağılımı, kütle yoğunluğu, ilgili maddeler, görünüm ve daha fazlası için özelleştirilmiş spesifikasyonlar sunmamızı sağlar. Profesyonel bir steroid ve hormon üreticisi olarak, 16DPA, 8DM ve 4AD'den başlayarak tüm üretim hattına sahibiz.
  Yeni üretim sahaları, ürünlerin gelecekteki stratejik transferini ve önde gelen ilaç işletmeleri ile uluslararası işbirliği projesini elde etmek için yüksek düzeyde düzenlenmiş piyasaların gerekliliklerinin yanı sıra CGMP ve ISO standartlarına atıfta bulunulmaktadır.

 • OEM / ODM

  Fabrikamız tam Q.A. ve Q.C.system vardır. Biz kendi aletleri ile yüksek çözümleme yetkili setleri

  verimlilik ve analiz etmek ve denetlemek için HPLC, GC ve UV Spektrofotometre gibi yüksek hassasiyet

  Ürünler.

  GZ Biological Technology Co.,ltd fabrika üretim hattı 0

 • Ar-Ge

  The R&D team is structured in three sections, specializing in the fields of Research Laboratory, Pilot Plant, and Quality Research. Ar-Ge ekibi Araştırma Laboratuvarı, Pilot Tesisi ve Kalite Araştırmaları alanlarında uzmanlaşmış, üç bölüm halinde yapılandırılmıştır. For specific studies/projects, we usually cooperate with the most relevant local Universities Özel çalışmalar / projeler için, genellikle en ilgili yerel Üniversiteler ile işbirliği

  and well-known Research Organizations.Chemists from the Research Labs and Pilot Plant will cooperate actively and closely during process transfer. Araştırma Laboratuarları ve Pilot Tesisi tanınmış Araştırma Organizations.Chemists süreç transferi sırasında aktif ve yakın işbirliği olacaktır. Shuangbojie has 450 technical persons in research and development which is a profound investment to generate a steady flow of API. Shuangbojie API sürekli bir akış oluşturmak için derin bir yatırımdır araştırma ve geliştirme 450 teknik kişiler vardır.

İletişim bilgileri
GZ Biological Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Ms. Clara

Tel: 8617620351346

Faks: 86-20-7658-9865

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin