SBS BIOTECH CO.,LTD

 

          Steroid Tozları, Sarms, PeptitlerTedarikçi

 

 

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerTestosteron Steroidler

Sağlık Vücut İlaç Hormon Testosteron izokaproat CAS 15262-86-9

Ben sohbet şimdi
Çin GZ Biological Technology Co.,ltd Sertifikalar
Tozun çok iyi, kardeşim, kısa süre sonra tekrar sipariş ver.

—— James

Mükemmel pudra, müşterilerim çok seviyor, gerçekten işime yardımcı oluyor Clara

—— John

Herşey fantastic.You şimdiye kadar çok iyi! Sağlanan toz ile ele alınmıştır en iyi paketleme sahip olduğunu, ben sizinle birlikte çalışmak için çok memnunum!

—— Mike

——

Sağlık Vücut İlaç Hormon Testosteron izokaproat CAS 15262-86-9

Health Bodybuilding Pharmaceutical Hormone Testosterone Isocaproate CAS 15262-86-9
Health Bodybuilding Pharmaceutical Hormone Testosterone Isocaproate CAS 15262-86-9 Health Bodybuilding Pharmaceutical Hormone Testosterone Isocaproate CAS 15262-86-9 Health Bodybuilding Pharmaceutical Hormone Testosterone Isocaproate CAS 15262-86-9

Büyük resim :  Sağlık Vücut İlaç Hormon Testosteron izokaproat CAS 15262-86-9 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: çin üretici
Marka adı: www.steroidaily.com
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 15262-86-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: 1USD/G
Ambalaj bilgileri: Özel örtülü paketleme veya talep olarak
Teslim süresi: Ödemenizi onayladıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T / T, MoneyGram,
Yetenek temini: Stokta plent
Detaylı ürün tanımı
CAS: 15262-86-9 EINECS: 239-307-1
tahlil: % 98 Moleküler formül: C25H38O3
Politika: Ücretsiz reshipping paketleme: Alüminyum Folyo Çantalar
Görünüm: Beyaz ila beyaz kristal toz teslim: Ödemenizden Sonra 24 Saat İçinde
ekspres: UPS, TNT, DHL, EMS, HKEMS, FedEx E-posta: markcool222@hotmail.com
Vurgulamak:

testosterone anabolic steroid

,

testosterone types steroids

Sağlık Vücut Geliştirme Farmasötik Hormon Testosteron İzokaproat CAS 15262-86-9
 
Testosteron İzokaproat

 

CAS No .: 15262-86-9
EINECS: 239-307-1
Deney:% 99 dakika
Moleküler Formül: C25H38O3
Moleküler Ağırlık: 386.57
Ambalaj: Alüminyum folyo çantalar
Görünüm: beyaz ila beyaz kristal toz
Usage: can be used as pharmaceutical material. Kullanımı: farmasötik malzeme olarak kullanılabilir. Its main function is to promote metabolism. Ana işlevi metabolizmayı teşvik etmektir. Anabolic effects include growth of muscle mass and strength, increased bone density and strength, and stimulation of linear growth and bone maturation. Anabolik etkiler arasında kas kütlesi ve gücünün büyümesi, artmış kemik yoğunluğu ve gücü ve doğrusal büyümenin ve kemik olgunlaşmasının uyarılması bulunur.
 
Depolama: Gölgeleme, Sınırlı Koruma
Paket: seçtiğiniz için Sağduyulu Ambalaj yolları.
Teslimat: ödeme sonra 24 saat içinde Teslim (Hafta günü), DHL tarafından, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, vb.
Ödeme: batı Birliği, T / T, Money Gram.
 
Yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip çeşitli analiz cihazlarına sahibiz, tüm ürünlerin en yüksek kalitede olması garanti edilir ve parselleri farklı ülkelere (Almanya, Avustralya, İsveç, Fransa, Brezilya gibi) göndermenin birçok güvenlik yolu vardır. , Meksika ve benzeri), teslimat garanti edilir.

 
Ürün Açıklaması:

 

Testosterone Isocaproate is a hormone produced predominantly in the testes of males. Testosteron İzokaproat, ağırlıklı olarak erkeklerin testislerinde üretilen bir hormondur. It is the hormone responsible in giving males their specific sexual traits. Erkeklere özel cinsel özelliklerini vermekten sorumlu olan hormondur. Transdermal testosterone mimics the body's natural rhythmic release of testosterone through a time-release patch.. Testosterone Isocaproate is used to improve testosterone deficiencies such as hypogonadism and sexual dysfunction with limited side effects. Transdermal testosteron, vücudun doğal ritmik testosteron salımını bir zaman salınımı yamasıyla taklit eder. Testosteron İzokaproat, sınırlı yan etkileri olan hipogonadizm ve cinsel işlev bozukluğu gibi testosteron eksikliklerini iyileştirmek için kullanılır.
 
Testosterone Isocaproate can be taken in the form of injection. Testosteron İzokaproat enjeksiyon şeklinde alınabilir. For beginners the dosage is recommended to be 250 mg/week which can be taken once or twice in the week. Yeni başlayanlar için dozajın haftada bir veya iki kez alınabilecek 250 mg / hafta olması önerilir. For professional body builders the dosage can be increased to 1000 mg per week as well. Profesyonel vücut geliştiriciler için dozaj haftada 1000 mg'a yükseltilebilir.
 

Ürün Uygulamaları:
 
Testosterone Isocaproate will help in increasing the body weight and will also help in gaining the strength. Testosteron İzokaproat vücut ağırlığını arttırmaya yardımcı olacak ve aynı zamanda güç kazanmaya yardımcı olacaktır. It also helps in losing fat in the body and gives an increase in libido, red blood cells, stamina and quick recovery after heavy training. Ayrıca vücutta yağ kaybına yardımcı olur ve ağır eğitimden sonra libido, kırmızı kan hücreleri, dayanıklılık ve hızlı iyileşme artışı sağlar. As told earlier it is very hard to be found in the market in its purest form but its raw powder form is available in the market in the form of Testosterone Cypionate and Testosterone Enanthate. Daha önce de belirtildiği gibi, piyasada en saf haliyle bulunması çok zordur, ancak ham toz formu piyasada Testosteron Cypionate ve Testosterone Enanthate formunda mevcuttur.
 
Testosterone Isocaproate is useful in increasing the synthesis of protein in the body, reduction of the cortisol, increasing the ability to recover especially after heavy trainings, increasing strength and helps the person gaining more mass. Testosteron İzokaproat, vücuttaki proteinin sentezini arttırmak, kortizolü azaltmak, özellikle ağır eğitimlerden sonra iyileşme yeteneğini arttırmak, gücü arttırmak ve kişinin daha fazla kütle kazanmasına yardımcı olmak için yararlıdır. It is also very efficient in both cutting and the bulking cycles. Hem kesme hem de hacim verme döngülerinde çok etkilidir. But as it is related with the family of androgen it will have aromatizing properties as well. Ancak androjen ailesi ile ilişkili olduğu için aromatize edici özelliklere de sahip olacaktır. Apart from these benefits it has got all other benefits associated with it which are also associated with any other testosterone. Bu faydaların yanı sıra, diğer testosteronlarla da ilişkili olan diğer tüm faydaları vardır.
 
Testosteron İzokaproat HPLC:

Raw Steroid Powder Testosterone Isocaproate/Test Isocaproate for Building
 
Özellikler ve COA:

 

Ürün adı Testosteron İzokaproat
Görünüm Beyaz kristal toz
Kurutma kaybı ≤0.5% % 0.24
Optik döndürme ° ~ 83 ± 79 ° 81.4 °
(HPLC) deneyi 97-103,0% % 98.5
Serbest asit % 0.5 maksimum % 0.36
Sıradan Safsızlıklar % 2.0 maksimum % 1.5
Artık Solventler gereksinimleri karşılar uygundur
Ateşleme Kalıntısı % 0.2 maksimum % 0.03

 
Sağlık Vücut İlaç Hormon Testosteron izokaproat CAS 15262-86-9 1
 
200mg / ml Testosteron İzokaproat Çözeltisi

 

Testosteron İzokaproat
77ml yağ
10 ml BB
4ml BA
20 gram toz
 
100 ml @ 200 mg / ml
 
You could use guaiacol also. Ayrıca guaiacol kullanabilirsiniz. It will reduce PIP PIP azaltacak
ama BB ve guaiacol yüzdesini ayırmanız gerekecek
% 6 bb
% 6 guaiakol
 
Ve ayrıca BA'yı 2.5 ml'ye düşürün

 

Nasıl kullanılır:
Sağlık Vücut İlaç Hormon Testosteron izokaproat CAS 15262-86-9 2
 
Rekabet avantajları:
 
1. Zengin deneyim.
Uzun yıllardır bu alanda uzmanlaştık, steroidlerimiz ve hormonlarımız tüm dünyaya ihraç edildi ve onlarla uzun süreli işbirliği ilişkileri kurduk.
 
2. büyük kalite, saflık ve uygun.
Good quality is one of our biggest secret to success; İyi kalite, başarının en büyük sırrından biridir; you can get the best quality and service from us. bizden en iyi kalite ve hizmeti alabilirsiniz.
 
3. en güvenli ve en hızlı teslimat.
We have adequate stock so that we can deliver the products within 24 hours as soon as receiving the payment. Ödemeyi alır almaz 24 saat içinde ürünleri teslim edebilmemiz için yeterli stokumuz var. Fast and discreet shipment will be arranged to pass Customs. Gümrükten geçmek için hızlı ve gizli sevkiyat düzenlenecektir.
 
4. iyi bir paket.
Unique ways to ship 10g to100kg powders to your destination. Hedefinize 10g ila 100kg tozlar göndermenin benzersiz yolları. We offer melting powder into liquid service and ship the liquid in special bottles. Erime tozunu sıvı servisine sunuyoruz ve sıvıyı özel şişelerde gönderiyoruz.
 
5. büyük satış sonrası servis.
Any questions or problems after receiving the product, please feel free to contact us. Ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Problems would be solved immediately. Sorunlar derhal çözülecekti.

 

Eğer ürünleri ilgilendi, her zaman benimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. Teşekkür ederim ~
Sağlık Vücut İlaç Hormon Testosteron izokaproat CAS 15262-86-9 3

İletişim bilgileri
GZ Biological Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Clara

Tel: 8617620351346

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin