SBS BIOTECH CO.,LTD

 

          Steroid Tozları, Sarms, PeptitlerTedarikçi

 

 

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerTestosteron Steroidler

Kas Yapısı ve Yağlar veya Toz İçin% 99 Yüksek Saflıkta Testosteron Steroidleri Sustanon 250

Ben sohbet şimdi
Çin GZ Biological Technology Co.,ltd Sertifikalar
Tozun çok iyi, kardeşim, kısa süre sonra tekrar sipariş ver.

—— James

Mükemmel pudra, müşterilerim çok seviyor, gerçekten işime yardımcı oluyor Clara

—— John

Herşey fantastic.You şimdiye kadar çok iyi! Sağlanan toz ile ele alınmıştır en iyi paketleme sahip olduğunu, ben sizinle birlikte çalışmak için çok memnunum!

—— Mike

——

Kas Yapısı ve Yağlar veya Toz İçin% 99 Yüksek Saflıkta Testosteron Steroidleri Sustanon 250

99% High Purity Testosterone Steroids  Sustanon 250 for Muscle-Building and oils or powder
99% High Purity Testosterone Steroids  Sustanon 250 for Muscle-Building and oils or powder 99% High Purity Testosterone Steroids  Sustanon 250 for Muscle-Building and oils or powder 99% High Purity Testosterone Steroids  Sustanon 250 for Muscle-Building and oils or powder 99% High Purity Testosterone Steroids  Sustanon 250 for Muscle-Building and oils or powder

Büyük resim :  Kas Yapısı ve Yağlar veya Toz İçin% 99 Yüksek Saflıkta Testosteron Steroidleri Sustanon 250 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: www.steroidaily.com
Sertifika: ISO9001
Model numarası: markcool222@hotmail.com

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: 1USD/G
Ambalaj bilgileri: Özel örtülü paketleme veya talep olarak
Teslim süresi: sonra 24 saat içinde ödemenizi onaylamak
Ödeme koşulları: T / T, MoneyGram,
Yetenek temini: Stokta plent
Detaylı ürün tanımı
tahlil: Her biri% 25. paketleme: folyo çanta veya teneke.
Karakter: beyaz kristal toz Standart: Kurumsal standart
İhracat Pazarları: global teslim: Ödemenizden Sonra 24 Saat İçinde
E-posta: markcool222@hotmail.com Ödeme şartları: T / T, MoneyGram , , Bitcoin
Politika: Ücretsiz reshipping skype: Clarasteroid
Vurgulamak:

testosterone anabolic steroid

,

testosterone types steroids

Kas Yapısı İçin% 99 Yüksek Saflıkta Testosteron Steroidleri Testosteron Sustanon 250

 

Testosteron Sustanon 250

 

Bileşen: Test propionat, Test fenilpropionat, Test dekanoat ve Test izokaproat.
Ürün: Testosteron Propionat, CAS 57-85-2, EINECS 200-351-1
Ürün: Testosteron Fenilpropionat, CAS 1255-49-8, EINECS 215-014-4
Ürün: Testosteron Decanoat, CAS 5721-91-5, EINECS 227-226-4
Ürün: Testosteron İzokaproat, CAS 15262-86-9, EINECS 239-307-1
Deney: her biri% 25.
Ambalaj: folyo torba veya teneke.
Teslimat: ödeme sonra 24 saat içinde.
Varış: doğumdan sonra 1 hafta içinde.
The min. Min. order is 10 grams. sipariş 10 gramdır.
Karakter: Beyaz kristal toz.
 

Ürün Açıklaması:

 

Sustanon, in it's most common form - sustanon 250 - is a unique blend of one long ester, one short ester and two medium length esters. Sustanon, en yaygın haliyle - sustanon 250 - bir uzun esterin, bir kısa esterin ve iki orta uzunlukta esterin eşsiz bir karışımıdır. Sustanon acts as a time released steroid which is high in both anabolic and androgenic value. Sustanon, hem anabolik hem de androjenik değeri yüksek olan bir zaman salınımlı steroid gibi davranır. The fastest acting ester of the blend - testosterones propionate - becomes active in the first day Karışımın en hızlı etkili esteri - testosteron propiyonat - ilk gün aktif hale gelir

 

Testosterones Blend is a new type of hormonal premix drugs, it is different pharmacological effects of the time a mixture. Testosteron Karışımı yeni bir hormonal premiks ilaç türüdür, bir karışımın zamanının farklı farmakolojik etkileridir. Offsetting the drugs work by time, make the drugs can faster and more lasting effect. İlaçların zamana göre dengelenmesi, ilaçların daha hızlı ve daha kalıcı bir etki göstermesini sağlar.

This highly potent drug is used to treat low testosterones and enhance body strength, muscle mass, and performance in quick time. Bu son derece güçlü ilaç, düşük testosteronları tedavi etmek ve vücut gücünü, kas kütlesini ve performansı hızlı bir şekilde arttırmak için kullanılır. Testosterones is the most common anabolic hormone that there is and is also considered the most basic. Testosteronlar en yaygın anabolik hormondur ve aynı zamanda en temel olarak kabul edilir. Due to this, bodybuilders often consider it the base steroid to most all cycles. Bu nedenle, vücut geliştiriciler çoğu zaman tüm döngüler için temel steroid olduğunu düşünür.

Testosterones is both anabolic and androgenic in nature. Testosteronlar doğada hem anabolik hem de androjeniktir. Sustanon is considered as one of the safest and most effective drugs for developing and maintaining functions of reproductive tissues, including testes, prostate, epididymis and seminal vesicles. Sustanon, testisler, prostat, epididim ve seminal veziküller de dahil olmak üzere üreme dokularının işlevlerini geliştirmek ve korumak için en güvenli ve en etkili ilaçlardan biri olarak kabul edilir.

Tüm bu faydalara ek olarak, Sustanon 250, vücuttaki kırmızı kan hücresi (RBC) sayısını iyileştirme kabiliyetine ve vücuttaki egzersiz dayanıklılığını ve oksijen taşıma kapasitesini daha da artırmaya hayran kalmaktadır.

Ürün Kullanımı:

Sustanon is also relatively mild on the estrogenic side effects such as gynocomastia and water-retention. Sustanon ayrıca jinekomasti ve su tutma gibi östrojenik yan etkiler konusunda nispeten hafiftir. Doses of 250 mgs to 1000 mgs per week are recommended to keep a balanced testosterones level, although Sustanon will stay active in the body for up to a whole month. Dengeli bir testosteron seviyesini korumak için haftada 250 mg ila 1000 mg arasında dozlar önerilir, ancak Sustanon vücutta bir aya kadar aktif kalacaktır.

At a usage level of 250 mg/week, Sustanon provides basically only a high level of testosterones replacement therapy. Haftada 250 mg kullanım seviyesinde, Sustanon temel olarak sadece yüksek seviyede testosteron replasman tedavisi sağlar. Individuals with low testosterones may see a marked improvement, but many with mid-normal or high natural testosterones will see little added effect at this dosage level. Düşük testosteronu olan bireylerde belirgin bir iyileşme görülebilir, ancak orta normal veya yüksek doğal testosteronları olan birçok kişi bu dozaj düzeyinde az bir etki görecektir. Yet, Sustanon is suppressive of the hypothalamus and pituitary at this dosage and will largely shut down natural testosterones production while being used. Bununla birlikte, Sustanon bu dozajda hipotalamus ve hipofizi bastırır ve kullanıldığında doğal testosteron üretimini büyük ölçüde durduracaktır. So, this dosage has relatively little of the benefits of most steroid cycles, but shares the adverse side effect of suppressed testosterones production. Bu nedenle, bu dozaj çoğu steroid döngüsünün nispeten az faydasına sahiptir, ancak bastırılmış testosteron üretiminin olumsuz yan etkisini paylaşır.

Ürün Fonksiyonu:

Sustanon-250'nin faydaları, Omnadren veya Testoviron gibi tek bir ester veya test karışımı olması gibi herhangi bir testosteron ile aynıdır.Tüm formların tüm test kullanıcıları, zayıf kas dokusunu büyük ölçüde artırabilir, ayrıca gücü ve canlılığı artırabilir.

 

Ayrıca, test, kalori kısıtlı bir diyette kas kütlesini korumada önemli bir bileşen olduğu için, yaslanmaya çalışırken mükemmel bir hormondur.

 

Dahası, test, vücutta biriken kas kaybı hormonlarını bloke ettiği ve azalttığı için, kullanım amacına bakılmaksızın, test seviyeleri arttığında kaçınılmaz olarak daha hoş bir fizik yaratırız.

 

Ürün özellikleri:
 

 

Test Öğeleri


Şartname

Test sonuçları

Görünüm

Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz

beyaz kristal toz

Kurutma kaybı

<=% 0.5

% 0.24

Optik döndürme

° ~ 74 + 69 °

73.3 °

(HPLC) deneyi

97-103,0%

98.81%

Serbest asit

% 0.5 maksimum

% 0.21

Sonuç

Aboye ürünü analiz standardına uygundur

uymak

 

Kas Yapısı ve Yağlar veya Toz İçin% 99 Yüksek Saflıkta Testosteron Steroidleri Sustanon 250 0

 

Sıcak satış sıvı:

Test desteği ----------- 100mg / ml 200mg / ml
Test enan ------------ 250mg / ml 300mg / ml 400mg / ml
Test cyp ------------- 200mg / ml 250mg / ml 300mg / ml
Test Sustanon -------- 200mg / ml 250mg / ml 300mg / ml
Deca ----------------- 200mg / ml 250mg / ml 300mg / ml
Equipoise ------------ 200mg / ml 300mg / ml
Tren ace ------------- 100mg / ml 200mg / ml
Tren enan ------------ 100mg / ml 200mg / ml
Dianabol ------------- 50mg / ml
Winstrol ------------- 50mg / ml
Masteron ------------- 100mg / ml
Primobolon ---------- 100mg / ml
En süper ------------ 450mg / ml
Anomass -------------- 400mg / ml
Ripex --------------- 225mg / ml
Tritren -------------- 180mg / ml

 

Bizim avantajımız:

1.en kaliteli: biz kendi fabrika ve laboratuvar, 99% saflık önce bizim fabrika garantilidir.
2. Zengin deneyim: Yaklaşık 10 yıldır steroid alanında, gizli paket ve güvenli nakliye konusunda zengin deneyime sahibiz.
3. Discreet packages: Different kinds of discreet packages for both steroid powder and liquid. 3. Gizli paketler: Steroid tozu ve sıvı için farklı gizli paketler. And we keep high percent of passing customs. Ve biz gümrük geçişi yüzde yüksek tutmak.
4. Fast delivery: The products can be discreetly packaged and sent within 1 day after getting payment. 4. Fast teslimat: ürünler sağduyulu paketlenmiş ve ödeme aldıktan sonra 1 gün içinde gönderilebilir. EMS, Fedex, TNT, DHL, UPS can be chose. EMS, Fedex, TNT, DHL, UPS seçilebilir.
5. Dünya çapında iş Paketlerimiz ABD, İngiltere, Brezilya, Kanada, Avustralya, Rusya, Filipin, İsveç, İsviçre, Polonya, İspanyolca, Portekiz, Macaristan, Hollanda gibi dünya çapında ülkelere gönderilmektedir ...
6. Yağ enjekte edilebilir steroidler: Yağ enjekte edilebilir / oral steroidler sağlar.

 

Kas Yapısı ve Yağlar veya Toz İçin% 99 Yüksek Saflıkta Testosteron Steroidleri Sustanon 250 1

İletişim bilgileri
GZ Biological Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Clara

Tel: 8617620351346

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin