Üretim hattı

  • SBS BIOTECH CO.,LTD üretici üretim hattı
  • SBS BIOTECH CO.,LTD üretici üretim hattı
  • SBS BIOTECH CO.,LTD üretici üretim hattı
  • SBS BIOTECH CO.,LTD üretici üretim hattı

SBS Biological, üretim tesislerini en son teknolojilerle donatmayı hedefleyen 2000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.Pazar gereksinimlerini korumak için yüksek kaliteli ürünler kullanarak verimliliğimizi sürekli geliştiriyoruz.
Katı hal kimyası alanındaki ileri teknoloji ve uzmanlık, proses tasarımı yoluyla partikül boyutu dağılımı, yığın yoğunluğu, ilgili maddeler, görünüm ve daha pek çok konuda özelleştirilmiş spesifikasyonlar sunmamızı sağlar.Profesyonel bir steroid ve hormon üreticisi olarak, 16DPA, 8DM ve 4AD'den başlayan tüm üretim hattına sahibiz.
Gelecekteki stratejik ürün transferini ve önde gelen ilaç işletmeleri ile uluslararası işbirliği projesini gerçekleştirmek için CGMP ve ISO standartlarına ve ayrıca yüksek düzeyde düzenlenmiş pazarların gereksinimlerine göre yeni üretim tesisleri yapım aşamasındadır.

 

SBS BIOTECH CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

OEM / ODM

Fabrikamız tam Q.A. ve Q.C.system vardır. Biz kendi aletleri ile yüksek çözümleme yetkili setleri

verimlilik ve analiz etmek ve denetlemek için HPLC, GC ve UV Spektrofotometre gibi yüksek hassasiyet

Ürünler.

SBS BIOTECH CO.,LTD fabrika üretim hattı 0

Ar-Ge

The R&D team is structured in three sections, specializing in the fields of Research Laboratory, Pilot Plant, and Quality Research. Ar-Ge ekibi Araştırma Laboratuvarı, Pilot Tesisi ve Kalite Araştırmaları alanlarında uzmanlaşmış, üç bölüm halinde yapılandırılmıştır. For specific studies/projects, we usually cooperate with the most relevant local Universities Özel çalışmalar / projeler için, genellikle en ilgili yerel Üniversiteler ile işbirliği

and well-known Research Organizations.Chemists from the Research Labs and Pilot Plant will cooperate actively and closely during process transfer. Araştırma Laboratuarları ve Pilot Tesisi tanınmış Araştırma Organizations.Chemists süreç transferi sırasında aktif ve yakın işbirliği olacaktır. Shuangbojie has 450 technical persons in research and development which is a profound investment to generate a steady flow of API. Shuangbojie API sürekli bir akış oluşturmak için derin bir yatırımdır araştırma ve geliştirme 450 teknik kişiler vardır.

Mesaj bırakın