• James
    Tozun çok iyi, kardeşim, kısa süre sonra tekrar sipariş ver.
  • John
    Mükemmel pudra, müşterilerim çok seviyor, gerçekten işime yardımcı oluyor Clara
  • Mike
    Herşey fantastic.You şimdiye kadar çok iyi! Sağlanan toz ile ele alınmıştır en iyi paketleme sahip olduğunu, ben sizinle birlikte çalışmak için çok memnunum!
İlgili kişi : Alex
Telefon numarası : 86-18171373082
Naber : +8618171373082

Androjen anabolik steroidler Nandrolone tozu Deca Durabolin

Menşe yeri çin üretici
Marka adı DECA
Sertifika GMP,SGS,ISO,KOSHER
Model numarası 360-70-3
Min sipariş miktarı 40 "
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Özel örtülü paketleme veya talep olarak
Teslim süresi ödeme sonra içinde 12hours
Ödeme koşulları T / T, ,
Yetenek temini Stokta plent
Ürün ayrıntıları
Ürün adı Nandrolone Decanoate diğer adı DECA, Deca Durabolin
CAS No 360-70-3 İçerik % 99
Vurgulamak

hiçbir yan etkisi steroid

,

Nandrolone Decanoate steroid

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Açıklama :

Nandrolone Decanoate

Diğer adı: DECA; Deca Durabolin; 19-Nortestoteron dekanoat

CAS NO .: 360-70-3

Tahlil:% 99 min.

EINECS: 206-639-3

Moleküler Formül: C28H44O3

Molekül ağırlığı: 428,65

Kadın Vücut Geliştiricisi Deca Nandrolone Nandrolone Decanoate Anabolik Steroid Toz CAS 360-70-3

Teslimat: Ekspres kurye.

Min. sipariş 10 gramdır.

Standart: BP2003

Görünüm: beyaz veya istiridye beyaz soluk sarı kristal toz

Kullanım: Nandrolone, vücut geliştirmede miktar ve kaliteyi artırma yeteneğinden dolayı spor ve vücut geliştirme alanında bir isim haline gelmiştir. Bu, Deca Durabolin gibi marka isimleriyle popüler oldu.

Hızlı detaylar:

Bu bileşik, ticari steroid geliştirme dalgasının başlangıcında, ilk olarak 1962'de reçeteli ilaç olarak sunulmuştu. Daha önceki yıllarda, testosteron ve nandrolon, hem vücut geliştiriciler hem de ekonomik olarak mevcut olan tek farmasötik enjektabllardı. Östrojen kontrolü o zaman mevcut değildi. Bu nedenle Deca'nın düşük aromatize edici özellikleri daha sonra oldukça kullanışlıdır. Deca bu nedenle geniş popülarite kazandı. Nandrolone kendisi steroid kullanımı için pozitif test eden sporcularda birçok manşette ortaya çıkmıştır. Sporcu devlet ne olursa olsun, nandrolone vücut geliştirme dünyasında bir sabittir.

Uygulamalar:

Nandrolone, anabolik bir steroiddir, genellikle sporcular tarafından güç ve dayanıklılıklarını geliştirmek için kullanılan kas yapıcı kimyasalların sınıfından biridir. Nandrolone benzersiz bir ilaçtır, çünkü anabolik özelliği üzerindeki kasların kalitesini feda etmez. Östrojene dönüşümü yüksek kalibreli kasları oluşturmayı mümkün kılar. Bu bileşik, kasta su birikmesi ve yağ depolanmasını engeller. Bu özellik nedeniyle oluşan kaslar daha sıkı, daha yalın ve daha katıdır. Fazla su ve yağların yokluğu, vücudun yüksek tansiyon, hızlı kalp atışı ve kolesterol birikimi gibi kompensatuar mekanizmalar göstermeyeceğinden bir avantajdır. Nandrolone kas ağrısını hafifletir ve kasların rejenerasyon sürecini hızlandırır.

Nandrolone bir androjendir, ancak daha zayıf bir formda dihidrotestosteronebut'a dönüşmez. Bununla birlikte, vücut kütlesi ve ek güç oluşturmada esas olan protein sentezini hala destekler. Hafif bir steroid olarak, kadınlar tarafından kullanılabilir, çünkü virilizasyon etkileri daha az gelişir. Erkek vücudunun büyümesi ve gelişmesi için bir steroid olan ve aynı zamanda erkek hormon olan testosterona çok benzeyen bir kimyasal bileşime sahiptir. Nandrolone aynı zamanda, eşdeğer kadın hormonu olan progesteronunkine benzer bir bileşimdir. Bu nedenlerden ötürü, nandrolone ilk geliştirildiği günden beri bir eğitim yardımcısı olarak değerlendirilmiştir. Kadın kullanıcılar için düzenli menstruasyon döngüsünün kesilmesi veya durdurulması, steroid kullanımının tüm formlarının ortak bir sonucudur.

Nandrolone dozu:

Nandrolone, uzun bir ömrü olduğu için haftada bir ya da iki kez 400 mg'lık bir dozda kas içi enjeksiyon yoluyla uygulanır. Bu ilaç genellikle uzun süreli ve hızlı etki eden etkilere ulaşmak için diğer anabolik steroidler ile yığılır. DECA'nın kas oluşturma etkisi oldukça belirgindir, Deca'nın etkili olması için uzun süre boyunca (en az 12 hafta döngü) alınması gerekir.

Kas içine enjekte edilen yağdaki nandrolone esterleri lipit fazından yavaş yavaş emilir, böylece Nandrolone 200 3-4 hafta aralıklarla uygulanabilir. Nandrolone 200, enjeksiyon için 10 ml'lik bir çözelti içinde nandrolone dekanoat içerir (200mg nandrolone dekanoat / ml). Nandrolone 200, kas içi enjeksiyon için sarımsı bir yağlı çözeltidir.

10 gram 50 ml Deca için 200 mg / ml tarifi:
10 gram toz
32,50 ml susam yağı
2.5ml BA% 5
7.50 ml BB% 15

Erime tozunu sıvıya verebiliriz, yağ bazlı steroidler.

Ekle: BB = benzil benzoat BA = benzil alkol EO = etil oleat Yağ = üzüm çekirdeği yağı)

Özellikler:

TEST ÖĞELERİ

ŞARTNAME

SONUÇLAR

Açıklama

: Beyaz Veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz

Beyaz toz

Kimlik

: Kızılötesi emilim

Pozitif

tahlil

:% 97,0 ~% 103,0

% 99.2

Erime noktası

: 33 ~ 37 ℃

34.5 ~ 36.5 ℃

Kurutma kaybı

:% 0,5 maksimum

% 0.30

Özel rotasyon

: + 32 ° ~ + 36 ° (C = 1 dioksan içinde)

+ 33.5 °

Organik Uçucu Safsızlıklar

: 2500PPm maks

<1000ppm'den

Artık Solventler

: Gereksinimlerini karşılayın (USP29)

dogruluyor

Kromatografik saflık

: kirlilik toplamı: maksimum% 3.0

<% 3.0

Sonuç

Şartname USP32 standardı ile uyumlu