GZ Biyolojik Teknoloji A.Ş., ltd

Steroid Homone Toz Tedarikçisi

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerAnti-Östrojen Steroidler

C32h36clno8 Anti Östrojen tozu ClomId Tamoksifen sitrat CAS 50-41-9

Ben sohbet şimdi
Çin GZ Biological Technology Co.,ltd Sertifikalar
Tozun çok iyi, kardeşim, kısa süre sonra tekrar sipariş ver.

—— James

Mükemmel pudra, müşterilerim çok seviyor, gerçekten işime yardımcı oluyor Clara

—— John

Herşey fantastic.You şimdiye kadar çok iyi! Sağlanan toz ile ele alınmıştır en iyi paketleme sahip olduğunu, ben sizinle birlikte çalışmak için çok memnunum!

—— Mike

——

C32h36clno8 Anti Östrojen tozu ClomId Tamoksifen sitrat CAS 50-41-9

C32h36clno8 Anti Estrogen powder ClomId Tamoxifen citrate CAS 50-41-9
C32h36clno8 Anti Estrogen powder ClomId Tamoxifen citrate CAS 50-41-9 C32h36clno8 Anti Estrogen powder ClomId Tamoxifen citrate CAS 50-41-9

Büyük resim :  C32h36clno8 Anti Östrojen tozu ClomId Tamoksifen sitrat CAS 50-41-9 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: nanjian
Sertifika: iso9001
Model numarası: 50-41-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: negotiate
Ambalaj bilgileri: Özel gereksinime göre ambalaj gizli ve gizli paket
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detaylı ürün tanımı
Saflık: % 99 MF: C32H36ClNO8
MW: 598,08 Model numarası: 50-41-9
Teslim yolları: EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS, etc. Standart: USP/BP/CP/EP
Kimyasal özellikleri: Beyaz toz Ödeme koşulları: Western Union, Money Gram, T / T, Bitcoin
E-posta: luke@ycgmp.com Sertifika: ISO 9001, USP, BP
Vurgulamak:

anti estrogen supplements

,

anti estrogen drugs

CAS 50-41-9 Anti Östrojen Steroidleri toz ClomId Tamoksifen sitrat C32h36clno8

 • Model NO .: 50-41-9
 • Beyaz renk
 • Çevre koruma: hayır
 • Sınıflandırma: Ovulasyonun bir Unducer. Bir Gonad Uyarıcı İlkesi
 • Görünüm: Toz
 • MW: 598.08
 • Taşıma Paketi: 25kg / Davul; 1kg / Çanta
 • Menşei: çin'de yapılan
 • İşlev: Sağlığın Korunması ve Büyümenin Teşvik Edilmesi
 • Mf: C32h36clno8
 • Şartname: USP / BP / EP / CP

moleküler yapı:

Sipariş ver Ne kadar kaç şişe denemek istersiniz?
Mini Sipariş 10 flakon (pazarlık edilebilir)
Alıntı Miktarlara göre uygun fiyatlar sunulacak
Ödeme yolları T / T, Banka Havalesi, Western Union, Paypal, Para Gram ve Bitcoin
Teslimat yolları Tüm Express Modları (EMS, DHL, TNT, FedEx, UPS, vb.)
Teslimat adresi Erişilebilir adresiniz gerekli (posta kodu, telefon numarası ile mümkün ise)
Paketleme Miktarlara ve ülke güvenlik derecesine göre en iyi yolları seçin (süper gizli)
Teslim süresi Ödeme aldıktan sonra 12 saat içinde
Paket resimleri Ayrı öğeleri anlatmak için paketlerin fotoğrafları sunulacak
Takip numarası Bir kez serbest bırakıldıktan sonra
Dağıtım zamanı 3-7 iş günü (Kapıdan Kapıya)
Satış sonrası servis Herhangi bir sorun için 24/7 Çevrimiçi

Ürün Açıklaması

Clomiphene Citrate, gonadotropinlerin salınımını artırma yeteneğinden dolayı özellikle doğurganlık yardımı olarak kullanılan bir SERM'dir. Clomid, Hipotalamik-Pitüiter-Ovarian-Eksen üzerindeki östrojenlerin negatif geri dönüşüne karşı koyma yeteneğine sahiptir. Bu Luteinizan Hormon (LH) ve Folikül Uyarıcı Hormon (FSH) salımını önemli ölçüde artıracaktır. Gonadotropin salınımını artırarak bu, yumurtanın salınmasına yol açabilir, böylece gebe kalma şansı artar.

Clomid ayrıca, terapötik olarak kullanılabilecek güçlü anti-östrojen özellikleri taşır, ancak anti-östrojen özellikleri en yaygın olarak anabolik steroid kullanımı ile ilişkilidir. Testo-ster-one ve birçok Testo-ster-one türetilmiş steroidler, Testo-ster-one'ın aromatazenzim ile etkileşimi yoluyla östrojene dönüştürme yeteneğine sahiptir. Östrojen seviyeleri yükseldikçe, jinekomastiye ve aşırı su tutulmasına neden olabilir. Ağır su tutma, ayrıca yüksek tansiyonu da artırabilir. Anabolik steroid kullanımı sırasında Clomid ile takviye edilerek SERM östrojen reseptörlerine bağlanarak östrojen hormonunun bağlanmasını engeller. Bu, jinekomasti ile mücadelede çok yararlı olabilir, çünkü Clomid, reseptöre bağlandığında, estrojenin meme dokusunu uyarmasını önler. Su tutma üzerinde de olumlu bir etkisi olabilir, ancak serum estrojen seviyelerini aktif olarak azaltmayacağı için bazen yeterli değildir.

Clomid ayrıca anabolik steroid kullanıcısı anabolik steroid kullanımı için yararlı olan işlevsel özelliklere de sahiptir. Özellikle Post-Cycle Therapy (PCT) 'a atıfta bulunuyoruz. Erkeklerde, Clomid ayrıca, daha fazla LH ve FSH salınması için hipofizini uyarma kabiliyetine sahiptir, bu da gelişmiş doğal Testo-ster-one üretimini uyarır. Bu anabolik steroid kullanımının neden olduğu bastırma nedeniyle doğal Testo-ster-one seviyeleri çok düşük olacağından, anabolik steroid kullanıcı post döngüsü için son derece faydalıdır.


Fonksiyon ve Kullanım
En yaygın Clomid döngüsü:

Genellikle anabolik steroidler kesildikten sonra 3-4 haftalık bir çalışma sürmektedir. Birçok kişi bir veya iki hafta boyunca günde 100 mg dozlamaya başlayacak ve bir ya da iki hafta boyunca günde 50 mg'a düşecektir; Çok basit ve biraz etkili ama çoğu zaman bu yeterli değildir.

PCT hakkında pek fazla insanın anlayamadığı bir şey var, varsayım eğer basit bir PCT planını tamamlarsanız, doğal Testo-ster-one seviyenizi normale döndürdüğünüzde ve bu sadece doğru değil.

Herhangi bir Clomid döngüsü veya biz ya da başkasının size verebileceği herhangi bir PCT döngüsü yoktur; Toplam doğal Testo-ster-one iyileşmesi iyi bir zaman alır, bir Clomid döngüsünün veya herhangi bir PCT planının ardındaki fikir, süreci hızlandırmak, vücudunuza çok daha ihtiyaç duyulan bir araç vermek ve böylece daha hızlı ve daha etkili bir şekilde elde etmektir.

Clomid, gynocomastia'yı kesmek ve vücudun doğal Testo-ster-one seviyelerini yükseltmek için post-döngü terapisinde kullanılan orijinal ilaçlardan biriydi. Görme sorunları gibi uzun süreli kullanımla ilgili bazı yan etkiler vardır ve piyasada aynı şeyi yapan daha etkili maddeler vardır, ancak Clomid hala herhangi bir atletin post-döngüsü-tedavisi için etkili ve ucuz bir bileşiktir. atletik
Clomid, kadınlara muazzam bir fayda sunmamaktadır. Ancak erkeklerde, hem folikül uyarıcı hormondaki hem de (esas olarak) lüteinizan hormondaki yükselme, doğal Testo-ster-one üretiminin artmasına neden olacaktır.

Paradoksal olarak, Klomifen Sitrat sentetik bir östrojen olmasına rağmen, aynı zamanda bir anti-östrojen olarak da çalışır. Bunun nedeni, Clomiphene Citrate'nin sadece çok düşük bir estrojenik etkiye sahip olmasıdır ve bu nedenle, örneğin, steroidlerin aromatizasyonu sırasında oluşan daha güçlü estrojenler, reseptörlerde bloke edilir. Bunlar, steroidlerin aromatize edilmesi sırasında gelişenleri içerir. Bu, steroidlerin aromatize olmasını önlemez, ancak artan östrojen, reseptörlere bağlanamadığı için çoğunlukla devre dışı bırakılır. Artan su tutma ve olası feminizasyon belirtileri böylece azaltılabilir veya hatta tamamen önlenebilir. Clomiphene Citrate'nin antiestrojenik etkisi Proviron, Nolvadex ve Teslac'ta bulunanlardan daha düşük olduğundan, esas olarak Testo-ster-one uyarıcı olarak alınır. Klomifen sitrat, vücudun kendi uyarıcı hormonu olan gonadotropin üretimini teşvik eden bir ilaçtır ve bu da Testo-ster-one seviyesini artırır. Örneğin, kadınlara ovülasyonu tetiklemek için bir "anti-östrojen" olarak adlandırılır ("yumurtlama uyarıcısı").

Clomiphene sitratın birçok "anti-östrojen" özelliğe sahip olduğu doğru olsa da, çok sayıda daha iyi seçenek bulunmaktadır. Tamoksifen sitrat ile karşılaştırıldığında nispeten zayıftır ve mevcut olan anti-aromataz bileşikleri, gelişmesi muhtemel östrojenik yan etkilerin kontrol edilmesi ve / veya elimine edilmesi bakımından çok daha kuvvetlidir. Klomifin sitratın birincil görevi, tedavi sonrası tedaviye bırakılmalıdır.

Clomid, fertilite yardımı olarak kullanılmak üzere kadınlara verilen bir ilaçtır. Bununla birlikte, Clomid, mg mukayesesi için bir mg içinde Nolvadex'den çok daha zayıftır ve yaklaşık 150 mg Clomid, 20 mg Nolvadex'e eşittir. Bununla birlikte, 150 mg Clomid'in hala başlangıç ​​değerinin yaklaşık% 150'sine yükseleceğini belirtmek gerekir. Bununla birlikte, 150mg kullanmak zorunda değilsiniz; Araştırmamda, 50mg kadar düşük dozlarda iyileşme ve yükselme göstereceklerini buldum Aslında, orijinal Post-Cycle-Therapy rejimi (orijinal Yeraltı Steroid El Kitabında Dan Duchaine tarafından önerildiği gibi), bir hafta boyunca günde 100 mg ve 50mgs oldu / haftada bir gün. En anabolik steroid kullanıcılarının Clomid'i nasıl kullanacaklarını bile bilmedikleri 90'ların sonlarına doğru gülmezler ve “en iyi teknoloji” PCT rutini olarak kabul edildi. Duchaine'nin bu bileşiği başlangıçta steroid kullanarak bu bileşiği steroid olarak tanıttığından şüpheleniyorum. Clomid, Nolvadex gibi, uzun süreli tedavi için çok güvenlidir ve bazı çalışmaların güvenilirliğini ve etkisini dört aya kadar gösteren bazı çalışmalarla azalmıştır. Ayrıca, steroid kullanıcıları form bozuk olduğunda, post-cycle, Clomid'in en etkili olduğu zamandır.

bizim avantajımız:


1: 10 yıldan fazla ihracat deneyimleri: firmamız ilaç alanında profesyonel bir üretici ve franchiser olduğunu.

2: Yüksek kalite: tüm ürünler kalite denetçisi tarafından test edilir ve saklanır. Her ürün saflık, renk ve şekillerde iyidir.

3: hızlı ve emniyetli teslimat: Biz stok var, bu yüzden ödeme bilgileri onaylandıktan sonra siparişinizi 4 saat içinde teslim edebiliriz. Ayrıca, farklı ürünlere yönelik özel ambalajlar, özel risklerden kaçınılır. Ambalajlama konusunda daha iyi fikirleriniz varsa, bu durum da söz konusu olacaktır.

4. satış sonrası satış hizmeti: gerçek bir kalite sorunu varsa, bizim tarafımızdan neden, biz değiştirme için ücretsiz mallar yollayacağız veya kaybınızı iade.

5. Çeşitli ödeme yöntemleri: Western Union, T / T Moneygram veya bitcion vb.

6.rekabetçi fiyat: ürünlerimizin fiyatı piyasa fiyatından daha düşüktür ve miktarın temeline göre size daha fazla indirim sağlanacaktır.

İletişim bilgileri
GZ Biological Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Clara

Tel: 8617620351346

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin